O nas

P.U.H. „BOGMAR” Bogusław Rokosz z siedzibą w Sosnowcu ul. Braci Mieroszewskich 18A rozpoczęła działalność gospodarczą z dn. 01 lipca 1999r. i została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 41164 oraz uzyskała numer identyfikacyjny REGON nr 276533946.

W okresie swojej działalności Firma P.U.H. „BOGMAR” wykonywała szereg robót o następującym profilu i charakterze:

przy zastosowaniu nowych technologii w zakresie robót instalacyjnych jak i ogólnobudowlanych w czym posiadamy już duże doświadczenie zawodowe.

Posiadamy zaplecze warsztatowo-magazynowe oraz niezbędny sprzęt (elektronarzędzia wysokiej klasy tj. młoty udarowe, wiertnice diamentowe, wiertarki, opalarki, szlifierki, zagęszczarki, wyciągarki, gwintownice elektryczne, zgrzewarki, agregaty prądotwórcze. itp...), rusztowania elewacyjne, wyciągi masztowe oraz środki transportowe (samochody dostawcze, samochody ciężarowe, wywrotkę) i koparko-ładowarkę zapewniające profesjonalne wykonanie powierzonych nam robót.

Firma udziela gwarancji na przedmiot wykonywanych robót, a na zamontowane materiały i urządzenia zgodnie z certyfikatami i atestami producentów.

Firma deklaruje rzetelność i wiarygodność wykonywanych usług.

Informujemy, że firma zatrudnia wykwalifikowanych monterów i kierowników budowy z uprawnieniami budowlanymi do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi.